Ręczniczki

Prosimy o zabieranie ręczników w piątek do domu i przynoszenie czystych w poniedziałek  ;)

Odbieranie dzieci

W związku z powtarzającymi się spóźnieniami Rodziców po odbiór dzieci, został założony   Zeszyt spóźnień rodzicielskich. W nim będą odnotowywane wszystkie informacje nt. odbioru dzieci po godzinie 17tej – wiąże się to z uiszczaniem opłaty 15 zł za każde dodatkowe rozpoczęte 30 minut opieki. Kwota zostanie doliczona do rozliczenia miesiąca następnego.

Gdy nadchodzi zima......

Okres jesienno - zimowy, to czas, w którym obserwujemy zwiększoną liczbę zachorowań dzieci.

Przypominamy, że dzieci zakaźnie chore, z gorączką lub innymi objawami chorobowymi powinnypozostać w domu. Prosimy nie przyprowadzać dzieci przeziębionych. Pamiętajmy o innych dzieciach i o niebezpieczeństwie zarażenia. Jeżeli dziecko źle się poczuje, natychmiast Was o tym powiadomimy,dlatego prosimy, aby numery Waszych telefonów, którymi dysponujemy, były zawsze aktualne.

Zadbajmy o dobrą kondycję własnej pociechy i nie narażajmy dzieci zdrowych na kontakt z chorym.